ŠIBENIK - TRADICIONALNE MANIFESTACIJE

ŠIBENIK - TRADICIONALNE MANIFESTACIJE
F.Vrančića 18
Šibenik
Telefon: +385(0)22 212 075 Fax: +385(0)22 200 183

Chefs´Stage 19.-20.3.2018.
Kulturaljka 1.3.-1.4.2018.
Croatian Travel Festival 24.-27.5.2018.
MDF 16.6.-30.6.2018.
Salsa Beach Splash Festival (u Šibeniku 7.7. u 21:30) 3.7.-7.7.2018.
Šibenske klapske večeri srpanj -rujan 2018.
Regius 13.-15.7.2018.
Off Jazz & Blues Festival 19.-21.7.2018.
Supertoon – festival animiranog filma 22.-27.7.2018.
Šibenski plesni festival 23.-28.7.2018.
Laura Pergolizzi – LP – koncert na tvrđavi Mihovil 25.7.2018.
Massimo – koncert tvrđava Mihovil 27.7.2018.
Mario Biondi – koncert na tvrđavi Mihovil 2.8.2018.
Večeri dalmatinske šansone 17.-18.8.2018.
Changer meetup 23.-26.8.2018.
Light is life 29.8.2018.
Bryan Ferry – koncert(Tvrđava Mihovil) 5.9.2018.
Fališ – festival alternative i ljevice 5.9.-8.9.2018.
Sajam u srednjovjekovnom Šibeniku 7.-9.9.2018.
3. Šibenskih deset & Draženova četvorka 20.10.2018.
Adventura 2018. prosinac 2018.
Doček Nove godine 31.12.2018.